بهترین وکیل آقا

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاره تلفنی رایگان و درخواست وکیل ملکی با شماره زیر تماس بگیرید


71333400 - (021) { سی خط ویژه }

بهترین وکیل آقا

وکیل آقا یا خانم نقش مهم و سرنوشت سازی را در بررسی و حل مسائل کیفری بازی می کند. افراد جامعه گاها با مشکلاتی در زندگی شخصی و کاری خود مواجه خواهند شد. در این گونه مواقع ممکن است گذر آنها به سوی دادگاه ها و شوراهای حل اختلاف خورده باشد. مواردی همچون، اختلافات خانوادگی و طلاق زوجین، شکایت ها و مشکلات قانونی نشات گرفته از حوادث رانندگی و دیگر حوادث احتمالی، انجام مشاوره های حقوقی سازمان ها و مشکلات و مغایرت های مالی شرکت ها و کارخانجات بزرگ، مشاوره های حقوقی مرتبط با امور مهاجرت و اقامت و … برای رفع و رجوع به نظر یک وکیل خبره نیازمند هستند.

یک وکیل پایه یک دادگستری با پذیرش پرونده حقوقی و جمع آوری مستندات و مدارک لازم، در دادگاه از موکل خود دفاع خواهد کرد. به همین دلیل، انتخاب یک فرد با تجربه و مسلط به کلیه قوانین قضایی، سرنوشت یک فرد یا یک سازمان را رقم خواهد زد. با این وجود، شناخت یک وکیل آقا یا خانم خبره نیز کار چندان ساده ای نمی باشد. در این مقاله سعی شده است، پیرامون ضرورت وجود یک وکیل در حل مسائل کیفری و مشخصه‌های وی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین در صورت تمایل ما را تا انتها همراهی نمایید.

چرا برای حل مسائل حقوقی به وجود وکیل نیاز است؟

در انجام هر امری، سپردن کار به دست افراد خبره و کاربلد در آن حیطه، روال انجام کار را با سرعت بیشتری همراه کرده و نتیجه مطلوب تری را حاصل خواهد کرد. برای درمان یک بیماری اعتماد به پزشک در مقایسه با روش های خود درمانی عاقلانه تر بوده و بیمار را به درمان زود هنگام و پیشگیری از عوارض ناشی از بیماری رهنمون خواهد ساخت. این امر در امور قضایی نیز صادق است. چه بسا مشکلاتی پیش می آیند که اقدام صحیح و به موقع، تاثیر مستقیمی در نتیجه مطلوب به همراه داشته باشد. وجود یک وکیل آقا یا خانم که بر قوانین قضایی تسلط کافی داشته باشد گاهی سرنوشت یک انسان یا سازمان را تغییر خواهد داد. حساسیت این امر تا حدی است که نظر یک وکیل توانسته است حتی نجات بخش جان یک نفر باشد.

در اغلب امور قضایی، اشتباهات، جبران ناپذیر هستند. اینجاست که وجود یک وکیل پایه یک دادگستری خوب و کاربلد که رای منصفانه ای صادر کرده و بهترین راهکار قانونی را ارائه دهد، لازم و ضروری می باشد. گرفتن یک وکیل هزینه محسوب نمی شود. با داشتن یک وکیل خبره، حل مسائل در سریع‌ترین زمان و به بهترین شکل ممکن انجام شده و از هدر رفتن سرمایه موکل پیشگیری می‌شود.

چطور یک وکیل خبره را بشناسیم؟

شغل وکالت، حرفه پیچیده و پر رمز و رازی است. موفقیت در این حرفه منوط به تلاش، مطالعه و پژوهش فراوان و قدرت تجزیه تحلیل بالا می‌باشد. به همین دلیل بسیاری از افراد که در این راه قدم می‌گذارند، پیش از رسیدن به مقصد کناره‌گیری می کنند. همین امر سبب شده که همه کس از عهده این کار حساس، پیچیده و طاقت فرسا بر نیاید.

از جمله ویژگی‌های بارز و مشخصه‌های یک وکیل آقا یا خانم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • داشتن مهارت ارتباط اجتماعی و نوشتاری قوی: یک وکیل پایه یک دادگستری آقا یا خانم می بایست توانایی سخنرانی در دادگاه و در یک جمع کوچک یا بزرگ را داشته باشد. همچنین به دلیل آنکه وکیل موظف است شواهد و مستندات خود را مکتوب کرده و به پرونده اضافه نماید، داشتن قدرت نوشتاری در او لازم و ضروری می باشد.
 • داشتن قدرت قضاوت درست و صحیح: وظیفه اصلی وکیل، قضاوت عادلانه و صحیح است. بنابراین وکیل آقا یا خانم باید با در دست داشتن مدارک پرونده، بهترین رای را صادر نماید.
 • دارا بودن قدرت تجزیه و تحلیل مسائل: آنچه یک وکیل را شناخته شده و معروف می سازد، قدرت تجزیه و حل مساله اوست.
 • صبور و با حوصله بودن وکیل آقا
 • داشتن قوه خلاقیت بالا
 • داشتن قدرت نفوذ کلام در یک جمع بزرگ یا کوچک
 • قاطع و جدی بودن وکیل پایه یک دادگستری آقا یا خانم
 • تسلط کامل بر قوانین و آگاهی از قوانین و تبصره‌های جدید قضایی
 • داشتن سلامت و تعادل روحی و روانی
 • داشتن قدرت تصمیم‌گیری و استقلال فکری
 • داشتن دید جزئی نگر و دقیق
 • دارا بودن قدرت اعتماد به نفس بالا
 • داشتن هوش عاطفی قوی در وکیل آقا: یک وکیل با داشتن هوش عاطفی قوی با موکل خود در شرایط سخت، همراهی بهتری خواهد داشت.
 • داشتن توانایی کار کردن در شرایط سخت و در فشار زیاد

آیا بین کیفیت عملکرد وکیل آقا و خانم تفاوتی وجود دارد؟

در افکار عمومی اغلب بین وکیل آقا یا خانم تبعیض وجود دارد. این در حالی است که، یک وکیل پایه یک دادگستری فارغ از جنسیت خود، موظف است منطبق بر قوانین و اصول تعریف و تعیین شده، رای و نظر قطعی خود را صادر نماید. بنابراین در انتخاب یک وکیل آنچه کفایت و تبحر او را تعیین خواهد کرد تجربه، سابقه، دانش و … می باشد نه جنسیت او. با این حال، طبق آمار موجود، برای امور دعاوی کیفری یا جنایی که از احساسات به دور بوده، خشونت در آنها بیشتر بوده و جدیت، نقش اصلی را ایفا می کند، یک وکیل پایه یک دادگستری آقا، عملکرد بهتری از خود نشان می دهد. وکلای پایه یک خانم نیز در شکایت ها و مسائل خانوادگی که احساسات بیشتر و خشونت کمتری دارند، بهتر عمل کرده اند.

گروه وکلای دادگستری ره جویان عدالت

با توجه به اطلاعاتی که در اختیار شما قرار گرفت، چنانچه برای انجام کلیه امور قضایی و رفع مسائل کیفری به وجود یک وکیل آقا نیاز دارید که از تجربه و تخصص کافی برخوردار باشد می توانید به مجموعه ره جویان عدالت اعتماد کنید. گروه وکلای دادگستری ره جویان عدالت با داشتن دو دهه سابقه فعالیت در زمینه کلیه امور قضایی و کیفری، با داشتن چندین پرونده موفق توانسته است در جایگاه بزرگترین دفتر وکالت در تهران قرار گرفته و نظر مساعد کلیه موکل های خود را جلب نماید.

این مجموعه حرفه ای، برای کلیه افراد درگیر در امور کیفری، امکان مشاوره حقوقی با یک وکیل پایه یک دادگستری را به صورت تلفنی و رایگان فراهم نموده تا بدین ترتیب در جهت رفع مشکل آنان قدم موثری برداشته باشد. افراد همچنین قادرند برای بهره مندی از مشاوره حضوری، درخواست خود را در این وب سایت به ثبت رسانند تا در اسرع وقت رسیدگی  شده و زمان بندی لازم تعیین گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت پرسش

شما می توانید از این بخش سوال خود را ثبت کنید و در کمترین زمان پاسخ مناسب را از طریق ایمیل دریافت کنید.

مشاوره حضوری

از طریق این بخش شما می توانید قرار مشاوره حضوری خود را ثبت و در زمان مشخص شده مشاوره حضوری دریافت کنید.

مشاوره تلفنی

درصورتی که نیاز به مشاوره تلفنی دارید از این بخش اقدام کنید و با وکلای پایه یک دادگستری تلفنی صحبت کنید.  مشاوره تلفنی رایگان