دفتر وکالت 

دفتر وکالت گروه وکلای دادگستری ره جویان عدالت به عنوان یکی از باسابقه ترین و معتبرترین دفاتر وکالت در شرق تهران دارای دپارتمان خانواده ، املاک ، کیفری و حقوقی آماده است که وکالت قضایی و غیر قضایی شما عزیزان را بر عهده بگیرد.

به طور معمول حیطه کاری و فعالیت یک دفتر وکالت در زمینه های مختلفی از جمله قبول دعاوی خانوادگی، کیفری، حقوقی و ملکی و ارائه خدمات مشاوره ای است. در دفتر وکالت معمولا وکالت به دو نوع وکالت مطلق و وکالت مقید صورت می گیرد. در وکالت مطلق موکل پیگیری کلیه امور خود را به وکیل محول می کنید. این امور شامل امور اداری و مالی فرد است مثل فروش و یا خرید و یا پرداخت هزینه خانواده که در این قسم اعمال وکیل نیاز به اجازۀ موکل ندارد. در وکالت مقید حد و حدود وکالت مشخص می شود و وکیل فقط در همان زمینه فعالیت می کند مثل خرید خانه یا فروش ماشین.

دفتر وکالت

وکالت از جهت شکل به وکالت رسمی یا عادی یا شفاهی تقسیم می‌شود. قا نونگذار ماده 34 ق.آ .م وکالت بصورت شفاهی و کتبی را پذیرفته است. که صدر ماده دلالت بر کتبی بودن وکالت دارد و فراز پایانی ماده مذکور با عبارت « اگر وکالت در جلسه دادرسی داده شود، مراتب در صورت جلسه قید و به امضای موکل می رسد» دلالت بر شفاهی بودن وکالت دارد.

بر اساس ماده 663 قانون مدنی  وکیل نمی تواند فراتراز حدود وکالت خود اقدام و عمل کند.حدود وکالت عبارتند از: وکالت قضایی و وکالت غیرقضایی . در وکالت قضایی وکیل  فقط امور دادگاهی موکل خود را برعهده می گیرد ولی در وکالت غیر قضایی وکیل یا هرکس دیگری انجام امور اداری فرد دیگری را برعهده می گیرد. وکالت به سه صورت انجام میشود: وکالت به صورت شفاهی، عادی و رسمی می باشد. در دفتر وکالت قبل ازانعقاد قرارداد وکالت شما می توانید از مشاوره حقوقی بهره مند شوید.

گروه وکلای ره جویان عدالت متشکل از تعداد زیادی وکلای دادگستری بوده که هر یک به صورت تخصصی در یک زمینه مشخص فعالیت می نمایند و این مزیت به نفع موکل یا موکلین بوده چرا که در هر زمینه دو یا چند وکیل مجرب و متخصص به ایشان مشاوره می دهند و نسبت به طرح دعوی و یا دفاع از دعاوی مطروحه علیه ایشان همفکری و مشورت می نمایند و بهترین پیشنهاد و راهکار را به ایشان ارائه می دهند. در زمان اخذ وکالت از موکل ، قرار داد رسمی با ایشان منعقد می گردد و وکالت را دو نفر از وکلای با تجربه در زمینه موضوع پرونده به عهده میگیرند. از مزایای سپردن پرونده به گروه وکلای ره جویان عدالت، بهره مندی از وکلای جوان و متخصص جهت تسریع در روند پرونده در کنار وکلای حرفه ای و قضات بازنشسته است که نتیجه ی بهتری از این جهت برای موکل حاصل می شود.

دفتر وکالت وکلای دادگستری ره جویان عدالت یک مرکز مشاوره حقوقی در محدوده هفت حوض نارمک میباشد که با ارائه مشاوره حضوری ، تلفنی و آنلاین از طریق سایت خود و نیز راه اندازی بزرگترین کانال حقوقی تلگرام ، سعی در بالا بردن سطح حقوقی افراد و آگاهی جامعه دارد.

خدمات دفتر وکالت ره جویان عدالت

دفتر وکالت ره جویان عدالت به عنوان یک دفتر وکالت در تهران دارای دپارتمان خانواده، املاک ،کیفری و حقوقی  آماده است که وکالت قضایی و غیر قضایی شما عزیزان را بر عهده بگیرد .

در این دفتر وکالت و مشاوره از طریق تلفن ، ملاقات رو در رو با وکیل و مشاوره آنلاین در موضوعات مختلف حقوقی زیر صورت میگیرد:

دعاوی خانوادگی از جمله: طلاق توافقی ، حضانت فرزند، اجرت المثل دوران زناشویی ، نفقه، مهریه و…

پرونده های حقوقی شامل: انحصار وراثت ، تغییر اسم در شناسنامه، مطالبه وجه چک و…

دعاوی مربوط به املاک که شامل: تخلیه، تصرف عدوانی، خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی و…

و دعاوی کیفری از جمله قتل ، جعل ، کلاهبرداری ، سرقت ، شهادت کذب ، رابطه نامشروع و…

دفتر وکالت در تهران
5 (100%) 2 votes

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *