وکیل طلاق توافقی در تهران

5/5 - (12 امتیاز)

جهت مشاره تلفنی رایگان و درخواست وکیل خانواده با شماره زیر تماس بگیرید


71333400 - (021) { سی خط ویژه }

وکیل طلاق توافقی در تهران

زوجینی که در تهران ساکن هستند زمانی که مشکلات خانوادگی برایشان پیش می آید و توافق به جدا شدن می کنند، معمولا در این مواقع به ‌دنبال یافتن بهترین وکیل طلاق توافقی در تهران خواهند بود. وکیل طلاق توافقی که در تعیین امورمربوط به پرونده های خانواده و پرونده های مشابه تجربه کافی داشته باشد. گروه وکلای ره جویان عدالت با حضور وکلای حرفه ای در امر مشاوره حقوقی – وکالت امور خانوادگی یکی از بهترین وکیل ها در تهران میباشد . چندین سال سابقه موفقیت آمیز در امور وکالت و دعاوی خانوادگی ، تاکنون با ارائه خدمات مشاوره حقوقی به تمامی عزیزانی که به دنبال وکیل طلاق توافقی تهران میباشند توانسته ایم جزء وکلای برتر در تهران باشیم.

طلاق توافقیمزایا گرفتن وکیل طلاق توافقی در تهران

ممکن است هنگام طلاق بین زوجین بی اعتمادی شدید به وجود آید برای جلوگیری از این موضوع، داشتن وکیل بهترین راه حل است. مزایای گرفتن وکیل طلاق توافقی در تهران برای موکل شامل مزایایی ذیل می باشد :
۱) تسریع در انجام مراحل طلاق توافقی، که در صورت عدم آشنایی و آگاهی زوجین ممکن است این امر هفته¬ها طول بکشد. در حالیکه به دلیل آشنا بودن وکیل به شعب دادگاه و رویه آن ها انجام مراحل طلاق توافقی توسط وی ظرف مدت هفت تا ده روز کاری و حتی کمتر انجام خواهد شد
۲) عدم حضور زوجین در دادگاه و جلوگیری از لطمات شغلی و حیثیتی آنان بابت حضور در دادگاه .
۳) احقاق حق موکلین به صورت کامل توسط وکیل (خصوصاً درباره بانوان)
۵) عدم صرف وقت و زمان طولانی توسط زوجین در دادگاه های خانواده
۶) تنظیم توافقنامه بین زوجین راجع به کلیه امور مالی و غیرمالی که دارای آثار حقوقی بعد از اتمام طلاق برای زوجین می باشد.
۷) بدون حضور زن و مرد اجرای صیغه طلاق توسط وکیل صورت می گیرد.
مراحل اعطای وکالت به وکیل طلاق توافقی در تهران
جهت اعطای وکالت به وکیل طلاق توافقی زوجین با در دست داشتن شناسنامه ، کارت ملی و سند ازدواج و فتوکپی آنها با وقت ملاقات قبلی در دفتر وکیل حضور بهم میرسانند و پس از مذاکره و بررسی مسائل زوجین و درج توافقنامه طرفین در صورت وجود توافق با تعیین هزینه دادرسی و حق الزحمه وکیل وکالتنامه تنظیم و به امضاء وکیل طلاق و موکلین میرسد.

هزینه وکیل طلاق توافقی در تهران

حق الوکاله طلاق توافقی در تهران مطابق با توافق وکیل و موکل می باشد و به همین دلیل ممکن است هر وکیلی در خصوص دستمزد بابت طلاق توافقی قیمت های متفاوتی به شما بگویند؛ زیرا این موضوع با توجه به سابقه وکیل طلاق توافقی، تجربه و تعداد پرونده های موفق در این زمینه و فرایند پیشبرد پرونده، متفاوت است. بنابراین هرچه وکیل مجرب تر باشد به مثابۀ آن قاعدتاً هزینه وکالت نیز بیشتر می‌شود. البته در این مورد نیز بایستی به توافق وکیل و موکل توجه کرد.

مدارک لازم در طلاق توافقی جهت ارائه به وکیل طلاق

زوجین می بایست مدارک زیر را برای انجام طلاق توافقی تهیه کنند و به پیوست دادخواست طلاق توافقی توسط خود فرد یا وکیل وی به دادگاه تقدیم شود:
اصل شناسنامه زوج (مرد) ، اصل شناسنامه زوجه (زن) ، کپی کارت ملی زوجین ، اصل عقدنامه یا رونوشت آن ، توافق نامه مبنی بر توافقات زوجین بر سر مهریه، حضانت و …. ، گواهی عدم بارداری زوجه (دریافت این گواهی نامه باید از پزشکی قانونی و مراکز پزشکی مجاز صورت گیرد) ، نظر واحد مشاوره در دادگاه خانواده ، گواهی بکارت از پزشکی قانونی (برای طلاق توافقی در دوران عقد)

حدود و اختیارات وکیل طلاق توافقی در تهران

۱- مراجعه به هر یک از مراجع قضایی و محاکم عمومی و دادگاه خانواده و تجدیدنظر و دیوان عالی کشور و اجرای احکام و کلیه مراجع صالحه ذیربط ۲- وکالت راجع به اعتراض به رأی واخواهی، تجدیدنظر و فرجام خواهی ۳- وکالت در مصالحه و سازش ۴- وکالت در ارجاع دعوی به داوری و تعیین داور ۵- وکالت در توکیل ولوکراراً ۶- وکالت در تعیین مصدق و کارشناس ۷- وکالت در استرداد دادخواست یا دعوا ۸- وکالت در ادعای اعسار ۹- در خواست صدور برگ اجرایی و تعقیب عملیات اجرایی و اخذ محکوم به وجوه ایداعی به نام موکل ۱۰- وکالت در اخذ رأی ۱۱- وکالت در حضور در دفترخانه طلاق ۱۲- وکالت در جاری نمودن صیغه طلاق ۱۳- وکالت در قبول بذل مهریه به هر میزان و تعداد و یا بذل مهریه ۱۴- وکالت در توکیل یا حق جاری نمودن صیغه طلاق و امضاء دفاتر طلاق به جای موکل یا موکله ۱۵- وکالت در اخذ رونوشت سند نکاحیه ۱۶- وکالت در استرداد جهیزیه ۱۷- وکالت در قبول بذل اجرت المثل و یا بذل اجرت المثل ۱۸- وکالت در تعیین و تکلیف حضانت فرزند مشترک ۱۹- وکالت در تعیین نفقه فرزند مشترک ۲۰- وکالت در تقاضای صدور حکم رشد ۲۱- اسقاط حق تجدیدنظرخواهی و اسقاط حق فرجام خواهی، ۲۲- وکالت در مراجعه به مشاور، ۲۳- وکالت در انجام انواع طلاق


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • said
  said

  درخواست طلاق توافقی
  ۰۹۲۱۵۵۴۸۴۵۳

  • ره جویان عدالت
   ره جویان عدالت

   سلام با شماره ۰۲۱۷۷۹۴۷۲۶۴تماس بگیرید .

ثبت پرسش

شما می توانید از این بخش سوال خود را ثبت کنید و در کمترین زمان پاسخ مناسب را از طریق ایمیل دریافت کنید.

مشاوره حضوری

از طریق این بخش شما می توانید قرار مشاوره حضوری خود را ثبت و در زمان مشخص شده مشاوره حضوری دریافت کنید.

مشاوره تلفنی

درصورتی که نیاز به مشاوره تلفنی دارید از این بخش اقدام کنید و با وکلای پایه یک دادگستری تلفنی صحبت کنید.  مشاوره تلفنی رایگان