مشاوره با وکیل تلفنی

وکیل تلفنی در گروه ره جویان عدالت سیستم مشاوره ای است که با به کارگیری وکلای مجرب ، متخصص و با مدیریتی ویژه آماده ارائه مشاوره حقوقی به شما دوستان عزیز از سراسر تهران می باشد. وکیل تلفنی یا مشاوره حقوقی از طریق تلفن ، خدمت حقوقی است که به شما کمک می‌کند تا با صرف کمترین زمان ممکن و حداقل هزینه مسائل حقوقی خود را بررسی و راهکار قانونی خود را از وکیل تلفنی یا مشاورین متخصص حقوقی دریافت کنید.

دسترسی راحـت و سریع به وکیل و مشاور حقوقی در زمان وقوع مشکل ، می تواند تا حد زیادی از استرس ها و تبعات پیش آمده بابت مشکل موجود بکاهد و ترددهای غیر لازم و غیر ضـروری را در سطح کلانشهرها و یا شهر بزرگی همچون تهران را کاهش دهد.

بسیاری از افراد قبل از اتخاذ تصمیمات مختلف با وکیل خود به مشورت می‌پردازند، این مشاوره می تواند از جنس مشاوره با وکیل از طریق تلفن باشد که اصطلاحا به وکیل تلفنی معروف است و یا مشاوره حقوقی حضوری و به صورت رو در رو با وکیل است. فرهنگ مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی به عنوان یک اصل اجتماعی بین اشخاص در بسیاری از کشورهای جهان پذیرفته شده است. دسترسی راحـت و سریع به وکیل و مشاور حقوقی در زمان وقوع مشکل ، می تواند تا حد زیادی از استرس ها و تبعات پیش آمده بابت مشکل موجود بکاهد. همچنین سیستم وکیل تلفنی ، بدون نیاز به ملاقات با وکیل در پرونده های حقوقی می تواند ترددهای غیر لازم و ضـروری در سطح کلانشهرها و یا شهر بزرگی همچون تهران را کاهش دهد. همانطور که می دانید مهم ترین ویژگی استفاده از سرویس های مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی ، صرفه جویی در وقت و زمان است. در زیر به برخی از مزایای استفاده از سیستم وکیل تلفنی می پردازیم.

مزایای مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی :

  1. تخصصی بودن مشاوران و وکلاء در حوزه کاری خود.
  2. تعدد وکلای مجرب و قضات بازنشسته .
  3. مقرون به صرفه بودن حق مشاور و بهره مندی از بالاترین کیفیت.
  4. پیگیری مستمر پرونده های حقوقی.
  5. پشتیبانی از موکلین در پرونده های حقوقی به صورت تلفنی.
  6. پرداخت حق الوکاله بر اساس تعرفه مصوب کانون وکلای یا متناسب با توان پرداختی موکلین.

مشاوران و وکلای ره جویان عدالت در راستای پاسخگویی به سوالات حقوقی پیرامون دعاوی خانوادگی ، سئوالات پیرامون کلیه دعاوی کیفری و همچنین سئوالات مربوط به امور ملکی و سایر سوالات حقوقی شما در ساعات اداری پاسخگو خواهند بود. فقط کافیست در روزهای شنبه لغایت چهارشنبه از ساعات ۹ الی ۱۹ با شماره تلفن ۷۷۹۴۷۲۶۴ (مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی ) تماس حاصل فرمایید و یا در صورت تمایل به مشاوره رو در رو با وکیل میتوانید وقت مشاوره خود را از طریق صفحه قرار مشاوره حضوری ثبت کرده و منتظر بمانید تا همکاران با شما تماس گرفته و زمان و روز مشاوره حضوری شما را قطعی نمایند.

وکیل تلفنی خانوادگی

وکیل تلفنی خانوادگی در کلیه امور مرتبط با دعاوی خانوادگی از جمله : طلاق توافقی ، مهریه ، نفقه و حضانت فرزند مشترک ، اجرت المثل ، طلاق از طرف زن و طلاق از طرف مرد و … ارائه خدمات مشاوره ای می نماید و شما عزیزان میتوانید در صورت بروز مشکلات خانوادگی از مشاوره وکیل تلفنی در این زمینه بهره مند شوید.

وکیل تلفنی کیفری

همچنین در کلیه امور مرتبط با دعاوی کیفری شامل : قتل ، جعل، کلاهبرداری ، خیانت در امانت ، سرقت ، شهادت کذب ، فحاشی و تهمت ، شرب خمر، فروش مال غیر و… سیستم وکیل تلفنی کیفری آماده ارائه خدمات مشاوره ای می باشد.

وکیل تلفنی مربوط به امور ملکی

وکیل تلفنی مربوط به امور ملکی و املاک مانند دعاوی همچون : الزام به اخذ پایان کار، الزام به تنظیم به سند رسمی ، تصرف عدوانی ، تخلیه ملک ، خلع ید ، فروش ملک مشاع ، سرقفلی ، مطالبه اجور معوقه و… با بهره مندی از وکیل ملکی حرفه ای و وکلای مجرب با ۳۰ سال سابقه وکالت در این زمینه آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

وکیل تلفنی حقوقی

سیستم وکیل تلفنی حقوقی به مسائل خصوصی میان افراد یک جامعه با یکدیگر همچون مسائلی نظیر : مطالبه وجه چک ، ارث ، سفته ، تغییر اسم در شناسنامه ، وکالت بلاعزل ، وصیت و… می پردازد و پاسخگوی سوالات در این زمینه است.

 

مشاوره حقوقی رایگان با وکیل تلفنی

 

با توجه به اینکه پاسخگویی به تلفن جهت مشاوره حقوقی با وکیل تلفنی به صورت ۲۴ ساعته میسر نمیباشد ، جهت رفع این مشکل ، گروه وکلای ره جویان عدالت تدابیری اندیشیده تا موکلین و درخواست کنندگان مشاوره حقوقی ، بتوانند از شیوه های متعدد ، جهت ارتباط با وکلای پایه یک دادگستری و مشاورین حقوقی بهره مند شوند. شما می توانید از طریق صفحه ثبت سئوال حقوقی پرسش ها و موارد حقوقی ، کیفری ،  ملکی و خانوادگی خود را ثبت نمایید و وکلای ما ظرف نهایتا ۴۸ ساعت کاری و از طریق ایمیل ارسالی پاسخگوی شما عزیزان می باشند. روشی دیگر که جهت حل این مشکل پیشنهاد میشود این است که از طریق شبکه های اجتماعی همچون صفحه حقوقی اینستاگرام و کانال حقوقی تلگرام مجموعه با ما در ارتباط باشید و مشکلات و موارد حقوقی خود را بیان فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *