وکیل خوب

5/5 - (2 امتیاز)

جهت مشاره تلفنی رایگان و درخواست وکیل حقوقی با شماره زیر تماس بگیرید


71333400 - (021) { سی خط ویژه }

وکیل خوب

وکیل خوب در تهران

در انتخاب وکیل باید دقت ویژه ای به خرج دهید، اکثر افراد به دنبال وکیلی حرفه ای و مجربی هستند تا پرونده هایشان را به آنها بسپارند. در این مطلب سعی داریم شما را با ویژگی های یک وکیل خوب آشنا کنیم.

بهترین وکیل تهران

وکالت اصطلاحاً به معنی ابتدا اعتماد و سپس واگذار کردن است و وکیل کسی است که از طرف شخص دیگر (موکل) و به موجب عقد وکالت برای انجام امور حقوقی مأمور می شود.

مشخصه های یک وکیل خوب

۱) یک وکیل خبره باید توانایی علمی، تجربه، حسن شهرت، سابقه مفید و در نهایت حق الوکاله منصفانه داشته باشد.
۲) سوابق وکیلی که قصد انتخاب آن را دارید از طریق کانون وکلای دادگستری قابل استعلام است، صرفاً به تبلیغات اینترنتی، تلویزیونی و سایر رسانه های جمعی اکتفا نکنید.
۳) یک وکیل خوب باید حداقل مدرک کارشناسی رشته حقوقی را داشته باشد و نیز مراحل بسیار دشوار کانون وکلا را طی کرده باشد تا موفق به دریافت پروانه وکالت گردد.
۴) ملاک شما برای انتخاب بهترین وکیل صرفاً جنسیت و سن او نباشد. در برخی از مواقع دیده شده است که یک وکیل جوان و تحصیل کرده خیلی بهتر از وکیلی با سن بالاتر و به ظاهر مجرب عمل می کند. این مورد درباره جنسیت وکیل ( زن یا مرد بودن ) نیز صدق می کند.
گروه وکلای دادگستری ره جویان عدالت یکی از بهترین مؤسسات حقوقی در شرق تهران می باشد و در صورتیکه برای انتخاب وکیل حرفه ای دچار تردید شده اید می توانید از مشاوره رایگان همکاران ما بهره مند شوید.

قبول کلیه دعاوی توسط وکیل خبره و حرفه ای

دپارتمان دعاوی املاک

سرقفلي، خلع يد، تخليه، مشاركت در ساخت، فسخ مبايعنامه، مطالبه اجاره بها کمیسیون ماده ۱۰۰ شهرداری، الزام به تنظيم سند، حق کسب و پیشه و …

دپارتمان دعاوی خانواده

طلاق توافقي بدون حضور زوجين در دفترخانه و دادگاه، طلاق از ناحیه زوج و زوجه، مهريه، نفقه، اجرت المثل، حضانت فرزند، سلب حضانت و …

دپارتمان دعاوی کیفری

كلاهبرداري ، فروش مال غير ، تصرف عدواني ،سرقت، مواد مخدر و …

دپارتمان دعاوی حقوقی

مطالبه وجه چک ، سفته ، ارث و وصیت ، وقف

در صورتیکه نیاز به مشاوره دارید میتوانید به صورت رایگان مورد حقوقی خود را از طریق تلفن با همکاران ما مطرح کنید و یا در صورت تمایل به مشاوره حضوری با مراجعه به سایت در قسمت قرار مشاوره ، زمان مشاوره خود را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و قرار مشاوره شما را قطعی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت پرسش

شما می توانید از این بخش سوال خود را ثبت کنید و در کمترین زمان پاسخ مناسب را از طریق ایمیل دریافت کنید.

مشاوره حضوری

از طریق این بخش شما می توانید قرار مشاوره حضوری خود را ثبت و در زمان مشخص شده مشاوره حضوری دریافت کنید.

مشاوره تلفنی

درصورتی که نیاز به مشاوره تلفنی دارید از این بخش اقدام کنید و با وکلای پایه یک دادگستری تلفنی صحبت کنید.  مشاوره تلفنی رایگان