نمونه توافقنامه طلاق توافقی

4.2/5 - (26 امتیاز)

جهت مشاره تلفنی رایگان و درخواست وکیل خانواده با شماره زیر تماس بگیرید


71333400 - (021) { سی خط ویژه }

نمونه توافقنامه طلاق توافقی

توافقنامه طلاق توافقی

در برخی موارد زوجین، بنا به دلایل مختلف، تصمیم میگیرند بدون هیچ دعوا و مشاجره ای با توافق در مورد همه مسائل، از هم جدا شوند که در این صورت موضوع طلاق توافقی پیش می‌آید. بسیاری از زوجین که جهت طلاق توافقی مراجعه می نمایند تفکرشان به این صورت است که زوجه باید تمام حق و حقوق خود را به زوج ببخشد، در صورتیکه به این شکل نمی باشد و زوجه در صورت قبول زوج می تواند تمام حق و حقوق خود را مطالبه نماید. در ادامه قصد داریم شما را با یک نمونه توافقنامه طلاق توافقی آشنا کنیم. با ره جویان عدالت همراه شوید.


بسمه تعالی

علت طلاق : 

……….. …………
۱- مهریه: مهریه زوجه به میزان ………. ……………. …………. در قبال طلاق مینماید و زوج نیز قبول بذل می نماید و زوجه نیز حق رجوع از مابذل را از خود ساقط می نماید.
۲- حضانت: در خصوص حضانت فرزند …………. ………….. ساله مشترک بنام …………… …………….. …………….. توافق نمودند که حضانت فرزند به عهده …………… باشد ولی حق ملاقات فرزند، برای …………………. محفوظ باشد و ……………….. نیز متعهد می گردد هر هفته به میزان ………………. از ساعت ……… ……….. روز شنبه تا ساعت ………. ………… روز ……………. فرزند را در محل ……….. …………. …….. در اختیار ……………….. قرار دهد و ……………. فرزند را در مکان مذکور تحویل گرفته و متعهد می گردد در همان مکان فرزندان را تحویل …………. ………… دهد. نفقه فرزند مشترک ماهیانه مبلغ ……….. ………….. ……….. ریال تعیین گردید که به عهده …………. ………….. می باشد.
زوجه نسبت به نفقه حال، گذشته و آینده هیچ ادعایی ندارد.
۴- جهیزیه: در خصوص جهیزیه زوجه هیچ گونه ادعایی ندارد.
۵- اجرت المثل: زوجه هیچ ادعایی نسبت به اجرت المثل ندارد
۶- زوجه و زوج متعهد می گردند کلیه دعاوی حقوقی و کیفری در گذشته، حال و آینده را نسبت به یکدیگر ساقط نمایند. لازم به ذکر است زوجه در خصوص کلیه حقوق مالی متعلق به خود هیچگونه ادعایی ندارد و همچنین طرفین هیچگونه شرط دیگری در این توافقنامه بجز بندهای فوق الذکر ندارند و هر ۲ طرفین نسبت به توافقات حاصله حق رجوع ندارند و این توافقنامه در یک نسخه تنظیم و طرفین با امضاء در ذیل آن در حضور شهود کلیه مفاد و مندرجات این توافقنامه را قبول نمودند.

 

در صورتیکه نیاز به مشاوره دارید میتوانید به صورت رایگان مورد حقوقی خود را از طریق تلفن با همکاران ما مطرح کنید و یا در صورت تمایل به مشاوره حضوری با مراجعه به سایت در قسمت قرار مشاوره ، زمان مشاوره خود را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و قرار مشاوره شما را قطعی کنند.


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • مهدی
  مهدی

  سلام
  طلاق توافقی نحوه درخواستش ب چ صورتی هست ؟
  میشه خود مرد درخواست طلاق توافقی بده بعد زن هم تایید کنه؟ میشه کامل توضیح بدین

  • ره جویان عدالت
   ره جویان عدالت

   سلام طلاق توافقی طرفین با یکدیگر باید دادخواست را ثبت نماید و امکان ثبت طلاق توافقی از جانب یکی از زوجیین وجود ندارد .

ثبت پرسش

شما می توانید از این بخش سوال خود را ثبت کنید و در کمترین زمان پاسخ مناسب را از طریق ایمیل دریافت کنید.

مشاوره حضوری

از طریق این بخش شما می توانید قرار مشاوره حضوری خود را ثبت و در زمان مشخص شده مشاوره حضوری دریافت کنید.

مشاوره تلفنی

درصورتی که نیاز به مشاوره تلفنی دارید از این بخش اقدام کنید و با وکلای پایه یک دادگستری تلفنی صحبت کنید.  مشاوره تلفنی رایگان