مشاعات

سوال کاربر با سلام بنده صاحب ملکی میباشم که چهار سال پیش این ملک را خریداری نمودم صاحب ملک قبلی با توافق زبانی همسایه طبقه بالا در مشاعات انباری و دستشویی ساخته بود که این ساخت ها مربوط به 20 سال پیش می باشد الان دوسال پیش بدلیل اختلافی که با همسایه طبقه بال پیدا کردیم ایشان رفته از ما شکایت کرده که در مشاعات ما ساخت کردیم و دادگاه حکم تخریب را صادر نموده است ایشان از مادر و خواهر من شکایت کردند که هیچ حقی در سند مالکیت ندارد و کل سند خانه به نام خودم میباشد و رای به ضرر مادر و خواهر من صادر شده حال من اعتراض ثالث کردم که سند به نام من است و اینجانب متضرر خواهم شد آیا با اعتراض ثالث و نشان دادن سند مالکیت رشسمی میتوانم راه به جایی ببرم و حکم تخریب از روی خانه برداشته شود . در حیاط خلوت که مختص ما میباشد یک دستشویی و انباری ساخته شده است و این خانه دستشویی دیگری ندارد . لطفا راهنمایی ام کنید با تشکر

۷ اردیبهشت ۱۴۰۰
 • تخلیه
 • مالکیت
 • سند مالکیت
 • صاحب خانه
 • جواب کارشناس
  حسن کربلایی حسنی / Hasani

  سلام.حیاط خلوت مشاعات است.چون سندمالکیت به نام شماست ازنظرحقوقی ارتباطی به بستگان شماندارد.لازم است پرونده تان رادید.بااسنادومدارک کامل به وکیل متخصص ملکی مراجعه کنیدتاراهنمائیتان بکند.

  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۰
  چنانچه نیاز به مشاوره تلفنی داشته و یا میخواهید وکالت پرونده شمارا برعهده بگیریم،‌با شماره 02171333400 تماس حاصل نمایید.