دفتر وکالت در تهران

4.7/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاره تلفنی رایگان و درخواست وکیل حقوقی با شماره زیر تماس بگیرید


71333400 - (021) { سی خط ویژه }

دفتر وکالت در تهران

بهترین دفتر وکالت 

حیطه کاری دفتر وکالت در زمینه های مختلفی از جمله قبول دعاوی خانوادگی، کیفری، حقوقی و ملکی و ارائه خدمات مشاوره ای فعالیت می کنند .در دفتر وکالت معمولا وکالت به دو نوع وکالت مطلق و وکالت مقید صورت می گیرد . در وکالت مطلق پیگیری کلیه امور خود را به وکیل محول می کنید.این امور شامل امور اداری و مالی فرد است مثل فروش و یا خرید و یا پرداخت هزینه خانواده که در این قسم اعمال وکیل نیاز به اجازۀ موکل ندارد.  در وکالت مقید حد و حدود وکالت مشخص می شود و وکیل فقط در همان زمینه فعالیت می کند مثل خرید خانه یا فروش ماشین.
وکالت از جهت شکل به وکالت رسمی یا عادی یا شفاهی تقسیم می‌شود. قا نونگذار ماده ۳۴ ق.آ .م وکالت بصورت شفاهی و کتبی را پذیرفته است. که صدر ماده دلالت بر کتبی بودن وکالت دارد و فراز پایانی ماده مذکور با عبارت « اگر وکالت در جلسه دادرسی داد شود، مراتب در صورت جلسه قید و به امضای موکل می رسد» دلالت بر شفاهی بودن وکالت دارد.

بر اساس ماده ۶۶۳ قانون مدنی  وکیل نمی تواند فراتراز حدود وکالت خود اقدام و عمل کند.حدود وکالت عبارتند از: وکالت قضایی و وکالت غیرقضایی . در وکالت قضایی وکیل  فقط امور دادگاهی موکل خود را برعهده می گیرد ولی در وکالت غیر قضایی وکیل یا هرکس دیگری انجام امور اداری فرد دیگری را برعهده می گیرد. وکالت به سه صورت انجام میشود: وکالت به صورت شفاهی، عادی و رسمی می باشد. در دفتر وکالت قبل ازانعقاد قرارداد وکالت شما می توانید از مشاوره حقوقی بهره مند شوید.

دفتر وکالت ره جویان عدالت

دفتر وکالت ره جویان عدالت در تهران

دفتر وکالت ره جویان عدالت به عنوان یک دفتر وکالت در تهران دارای دپارتمان خانواده، املاک ،کیفری و حقوقی  آماده است که وکالت قضایی و غیر قضایی شما عزیزان را بر عهده بگیرد .

در این دفتر وکالت مشاوره حقوقی از طریق  تلفنی، حضوری ، آنلاین  در زمینه پرونده های خانوادگی از جمله : طلاق توافقی، حضانت فرزند، نفقه، مهریه، اجرت المثل و….  پرونده های حقوقی شامل: انحصار وراثت ، تغییر اسم در شناسنامه، مطالبه وجه چک و… در خصوص دعاوی مربوط به املاک : تخلیه، تصرف عدوانی، خلع ید، الزام به تنظیم سند و… دعاوی کیفری از جمله قتل، جعلف کلاهبرداری ، سرقت ، شهادت کذب، رابطه نامشروع و… صورت می گیرد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت پرسش

شما می توانید از این بخش سوال خود را ثبت کنید و در کمترین زمان پاسخ مناسب را از طریق ایمیل دریافت کنید.

مشاوره حضوری

از طریق این بخش شما می توانید قرار مشاوره حضوری خود را ثبت و در زمان مشخص شده مشاوره حضوری دریافت کنید.

مشاوره تلفنی

درصورتی که نیاز به مشاوره تلفنی دارید از این بخش اقدام کنید و با وکلای پایه یک دادگستری تلفنی صحبت کنید.  مشاوره تلفنی رایگان