کانال حقوقی تلگرام ره جویان عدالت

کانال حقوقی تلگرام گروه وکلای ره جویان عدالت در حال حاضر بزرگترین کانال حقوقی تلگرام با بیش از 85000 نفر عضو می باشد. پست ها و مطالب کانال روزانه به کلیه مباحث حقوقی در دسته بندی های مختلف کیفری ، حقوقی ، ملکی ، خانواده و … می پردازد.
هر روزه مطالب متنوع و آموزنده زیادی در مورد دعاوی حقوقی ، دعاوی کیفری ، دعاوی خانواده و دعاوی مربوط به املاک و تخلفات ملکی در کانال وکلای ره جویان عدالت قرار داده می شود.
در دسته بندی کیفری پست های متنوعی در رابطه با جعل ، سرقت ، خیانت در امانت ، شرب خمر ، شهادت کذب ، فحاشی ، تهمت و افترا ، کلاهبرداری ، فروش مال غیر – انتقال مال غیر و رابطه نامشروع عنوان می شود.
در دسته بندی دعاوی حقوقی مطالب آموزنده ای در مورد ارث ، سفته ، مطالبه وجه چک ، وصیت و وقف بحث می شود.
در دسته بندی دعاوی خانواده پست های متنوعی در مورد طلاق ، مهریه ، نفقه زوجه ، اجرت المثل ، طلاق توافقی ، حضانت فرزند و ازدواج موقت بیان می شود.

برای عضویت در بزرگترین کانال حقوقی تلگرام کلیک کنید.

ره جویان عدالت

3.7/5 - (114 امتیاز)

102 دیدگاه

 • سینا
  سینا

  سلام وقت بخیر بنده با همسر اول خود قصد طلاق توافقی را داریم خواستم بدونم آیا من با داشتن همسر دوم و داشتن صیقه نامه و همچنین داشتن دو فرزند از همسر دومم ،از همسر دوم فرزندان بنده همسر اولم باخبر نیستند میتوانیم طلاق توافقی با همسر اولم انجام دهیم که مشکل یا تداخل یا هر قانونی جلودار نباشد

  • ره جویان عدالت
   ره جویان عدالت

   خیر مشکلی نیست ، طلاق توافقی قابل انجام است و با شماره دفتر رهجویان عدالت تماس بگیرید تا در ظرف مدت یک ماه بدون نیاز به مشاوره و بدون نیاز به حضور زوجین انجام شود

 • سحر
  سحر

  با سلام، پدر من به تازگی فوت کرده و از همسر اولش که ۳۳ سال پیش فوت کرده است ۵ تا فرزند دارد. زن دوم پدر من با عقد دائم و بدون فرزند است.
  سهم الارث زن دوم بجز مهریه، چطور محاسبه می شود؟
  با تشکراز زحمات شما، سحر

  • ره جویان عدالت
   ره جویان عدالت

   با سلام سهم الارث ایشان یک هشتم از اموال است.

 • سعید
  سعید

  سلام
  یک نفر با عکس من پروفایل واتساپ ساخته و من متوجه شدم و اسکرین گرفتم.الان اون حساب پاک شده.میتونم شکایت کنم؟

  • ره جویان عدالت
   ره جویان عدالت

   سلام ، اگر با اقدامات وی به شما خسارتی وارد شده میتوانید شکایت کنید ، در غیر صورت چون پروفایل پاک شده موجبی برای شکایت نیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *