وکیل تهران

Rate this page

جهت مشاره تلفنی رایگان و درخواست وکیل کیفری با شماره زیر تماس بگیرید


71333400 - (021) { سی خط ویژه }

وکالت دادگستری بلحاظ حوزه شمول در کشور ایران مرتبط با کانون های وکلای دادگستری می گردد که در نقاط مختلف جغرافیایی ایران تشکیل گردیده است. طبیعی است که هر اندازه تعداد وکلای شاغل در یک حوزه جغرافیایی بیشتر باشد، کانون وکلا در آن حوزه زودتر شکل می گیرد، وکلای تهران نیز به عنوان پایتخت ایران تحت نظر کانون وکلای دادگستری مرکز می باشند که می توانند در حوزه شهر تهران و استان تهران فعالیت کاری خود را تمرکز نمایند دقت نمائید که وکیل تهران اصولاً در آزمون ورودی کانون های وکلا از رتبه بالایی برخورداد بوده که موفق شده است در حوزه تهران پروانه وکالت اخذ نماید بنابراین معمولاً وکلای تهران از توانایی علمی و تجربی بیشتری برخوردار می باشند.

وکیل تهران ره جویان عدالت

با توجه به تنوع و گستردگی دعاوی و وجود اختلافات مالی و قراردادی عمده در تهران این است که برای وکیل تهران فراهم می باشد که تاحدودی در تمامی این دعاوی وکالت نماید و برخی از وکلای تهران نیز پس از مدتی شروع به کار تخصصی در حوزه وکالت می نمایند به عنوان مثال وکیل تهران بطور تخصصی در حوزه قراردادها یا املاک وکالت دعاوی را بر عهده می گیرد یا برخی از وکلا بطور تخصصی در پرونده های کیفری بویژه قتل تخصص پیدا می کنند.

وکیل متخصص در تهران

از سوی دیگر وجود وکلای متخصص تهران باعث می گردد که اشخاص حق انتخاب وسیعی داشته باشند و بتوانند با جستجو در میان وکلا وکیل مورد نظر خود را نتخاب نمایند و از این جهت با اطمینان خاطر بیشتری دعوای خود را در دادگاه ها به پیش ببرند. وکیل معمولاً در مجموعه هایی بطور جمعی فعالیت می کنند و همین امر سبب می گردد که بتوانند با همکاری و مشارکت یکدیگر لوایح و دفاعیات قوی را در دفاع از حقوق موکل در دادگاه ارائه نمایند.

گروه وکلای رهجویان نیز که همگی وکلا، وکیل تهران می باشند در تخصص های مختلف از جمله در حقوق قراردادها، خانواده، املاک، کیرفی دارای وکیل متخصص می باشد و می تواند خدمات حقوقی خود را در امور مختلف ارائه نماید.


مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ثبت پرسش

شما می توانید از این بخش سوال خود را ثبت کنید و در کمترین زمان پاسخ مناسب را از طریق ایمیل دریافت کنید.

مشاوره حضوری

از طریق این بخش شما می توانید قرار مشاوره حضوری خود را ثبت و در زمان مشخص شده مشاوره حضوری دریافت کنید.

مشاوره تلفنی

درصورتی که نیاز به مشاوره تلفنی دارید از این بخش اقدام کنید و با وکلای پایه یک دادگستری تلفنی صحبت کنید.


برچسب‌ها :

  مشاوره تلفنی رایگان