وکیل خانواده شرق تهران

4.7/5 - (3 امتیاز)

جهت مشاره تلفنی رایگان و درخواست وکیل خانواده با شماره زیر تماس بگیرید


71333400 - (021) { سی خط ویژه }

بهترین وکیل خانواده در شرق تهران

اکثرمردم تمایل دارند که پرونده های خود را به بهترین وکیل خانواده تهران بسپارند، جستجوی بهترین وکیل خانواده در تهران کار بسیار سختی است .گاهی دیده شده است که افرادی با سوء استفاده از نا آگاهی مردم، خود را وکیل دادگستری معرفی و مبالغ هنگفتی را به عنوان حق الوکاله از آنان گرفته اند. در حالیکه، مجوزی برای وکالت در دادگاه ها نداشته و با وعده های پوچ و بی اساس از جمله وجود آشنایی با برخی افراد دارای نفوذ، اقدام به اخاذی و به اصطلاح کار چاق کنی کرده‌اند.مهمترین ویژگی بهترین وکیل خانواده تهران مورد اعتماد بودن وی می باشد. این امر مستلزم وجود صداقت، امانت و احساس مسئولیت پذیری در وکیل می باشد. وکیلی که از نظر اخلاقی تمام محاسن را دارا باشد اما فاقد تخصص و علم کافی باشد، نمی تواند به نحو مقتضی از حقوق موکل خود دفاع کند.

اگر کاری انجام پذیر نیست و از ابتدا مشخص است که به نتیجه لازم نمی رسد؛  لازم است که وکیل خانواده وانمود به انجام آن نکند و وعده بیهوده به موکل ندهد. نتیجه کار را همانطور که می بیند به موکل بگوید ولازم نیست که صد درصد قول برنده شدن در دعوا را به موکل بدهد. بنابراین وکیلی را می توان مورد تایید قرارداد که هم از نظر سلامت اخلاقی مورد وثوق باشد و هم تخصص کافی در اموری که به وی سپرده می شود را به دست آورده باشد. هر بخش از دعاوی مانند، دعاوی خانواده، کیفری، ملکی و حقوقی نیازمند به وکلای متخصص همان زمینه می باشند که گروه وکلای ره جویان عدالت با دارا بودن وکیل مجرب و متخصص در زمینه های گوناگون از جمله وکیل خانواده در تهران می تواند پرونده های شما عزیزان را به سر انجام برساند.

در صورتیکه نیاز به مشاوره وکیل خانواده دارید میتوانید به صورت رایگان (تهران) مورد حقوقی خود را از طریق تلفن با همکاران ما مطرح کنید و یا در صورت تمایل به مشاوره حضوری با مراجعه به سایت در قسمت قرار مشاوره ، زمان مشاوره خود را ثبت کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و قرار مشاوره شما را قطعی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • احسان
  احسان

  سلام من با خانمی ازدواج کردم حدود ۹ ماهه که هنوز خونه خودمون نرفتیم فقط به من زندایش گفته که یه عقد داشته بهمدت شش ماه ولی دختر است ولی الان متوجه شدم دختر نیست و و تهدید کرده مهریه اش رو به اجرا می ذاره ایا میتوانم از قانون تدلیس استفاده کنم و زندایش به عندان شاهد بیاد

  • ره جویان عدالت
   ره جویان عدالت

   سلام.اگراطمینان داریدو درسند نکاحیه دوشیزه درج شده می توانید دعوی فسخ نکاح طرح نمائید.

 • شیروان اقاجری
  شیروان اقاجری

  سلام
  سوال پدری داشتم که سال ۱۳۵۲ فوت شده خواهرم سال ۱۳۸۰ سهم خودش را به من فروخته حالا مطالبه اجرت المثل کرده. آیا زمین کشاورزی یک ونیم هکتاری که هیجده سال پیش فروخته شده اجرت المثل دارد.

  • ره جویان عدالت
   ره جویان عدالت

   با سلام و احترام در صورتی که مدارک دال بر خرید زمین کشاورزی دارید ,دعوی ایشان مردود می باشد و نمی توانید تقاضای اجرت المثل نماید .

ثبت پرسش

شما می توانید از این بخش سوال خود را ثبت کنید و در کمترین زمان پاسخ مناسب را از طریق ایمیل دریافت کنید.

مشاوره حضوری

از طریق این بخش شما می توانید قرار مشاوره حضوری خود را ثبت و در زمان مشخص شده مشاوره حضوری دریافت کنید.

مشاوره تلفنی

درصورتی که نیاز به مشاوره تلفنی دارید از این بخش اقدام کنید و با وکلای پایه یک دادگستری تلفنی صحبت کنید.  مشاوره تلفنی رایگان