به فردی وکالت داده ام ایشون ملک های که متعلق به بنده بوده است را اجاره داده اما به من مبلغی نداده است چگونه می توانم برای گرفتن حق و حقوقم شکایت انجام بدهم؟

سوال کاربر با سلام و احترام 2 تا ملک دارم که به دلیل اشتباهم به عموی خودم وکالت بلاعزل دادم . متاسفانه با اینکه هر دو ملک اجاره داده شده اما پرداختیی به من صورت نگرفته است. حتی از ایشان مطالبه کردم اما پرداخت نکردند. میخواستم بدونم سریع ترین راه چی هست؟ اینکه از طریق دادگاه درخواست باطل شدن وکالت بلاعزل را بدهم؟ یا اینکه درخواست افراز بدهم و ملک را به نام شخص دیگری کنم (مثلا مادرم یا همسرم)که به این شکل وکالت باطل شود. و هم اینکه از زمانی که اجاره داده شده است هیچ پرداختی صورت نگرفته ایا می توانم در مورد ماه های گذشته هم درخواست کنم که مطالبه من رو پرداخت کنند؟ تنها حسنی که داشت این هست که خود حق از من گرفته نشده است اما نمی دانم چه کاری درست است که انجام بدهم.

۲۳ آذر ۱۳۹۹
 • مالکیت
 • سند مالکیت
 • صاحب خانه
 • اجاره ای
 • جواب کارشناس
  کیوان نوری / وکیل پایه یک دادگستری

  با سلام شما می توانید طی اظهارنامه ای حساب دوران وکالت را از ایشان مطالبه کنید. ضمنا در خصوص راهی برای ابطال وکالتنامه نیز بهتر است حضورا با یک وکیل دادگستری مشورت نمایید.

  ۳۰ آذر ۱۳۹۹
  چنانچه نیاز به مشاوره تلفنی داشته و یا میخواهید وکالت پرونده شمارا برعهده بگیریم،‌با شماره 02171333400 تماس حاصل نمایید.